photo photo
photo
photo
photo

2NP

4 byty (loftové)

3NP

4 byty (loftové)

4NP

4 byty

5NP

3 byty

Štandard
Štandard bytov sa skladá z pevných súčastí a  voliteľných súčastí, ktoré sú variabilné podľa požiadaviek kupujúceho a sú súčasťou ceny bytu vo výške, ako bude uvedené v Prílohe k Zmluve o budúcej kúpnej zmluve (ZoBKZ), medzi predávajúcim a kupujúcim.


Spoločné priestory : keramická dlažba, tenkovrstvá omietka, biela maľba, schodisko - kovové zábradlie s vertikálnymi tyčami, madlo kovové, svietidlá v spoločných častiach (chodby) ovládané pohybovým senzorom, v ostatných spoločných priestoroch ovládané vypínačom
Pevné súčasti

1. Nosný systém, obvodové murivo, priečky, stropy, podlahy a balkóny a vnútorné povrchy
Objekt má železobetónový skeletový nosný systém. Obvodové steny a vnútorné priečky  sú murované. Povrchy fasád sú tvorené kombináciou omietky a obkladu z režného muriva. Súčasťou podláh je zvuková a tepelná izolácia, špecifikovaná v projektovej dokumentácií (PD). Balkóny sú železobetónové zateplené konzoly. Zábradlie balkónov je  oceľové výplňové rámové, resp. tyčkové.
2. Okná a  dvere.
Okná sú z hliníkových profilov s izolačným trojsklom. Interiérové dvere - laminátové obložkové s kovaním, vstupné dvere - bezpečnostné požiarne.
 
3. Plynoinštalácia. V objekte nie je zavedený plyn.

4. Elektroinštalácia. Koncové  elementy  (vypínače, zásuvky...) sú v štandarde „ Lagrand Standard alebo ABB classic, biele

5. Vodoinštalácia. Samostatné vodomery na studenú a teplú vodu. Vodovodné batérie v zmysle PD. 

6. Kanalizácia. Vývody na umývadlo/drez , WC,  sprcha/vaňa, práčka/umývačka riadu, pračkový sifón.

7. Odvetranie.  V byte je riešené odvetranie do vonkajšieho priestoru budovy, pričom vo WC bude zakončené odsávacím elektrickým ventilátorom (WC), a digestor bude mať pripravený odvod vzduchu. Mriežky a ventilátory sú súčasťou dodávky odvetrania.

8. Vykurovanie. Stúpacie potrubie z odovzdávacej stanice tepla . Radiátory budú typu KORAD. V kúpelni radiátor rebríkový. Súčasťou vykurovacích telies sú  termoregulačné hlavice na každom telese, podľa projektu vykurovania.

9. Požiarno-bezpečnostné vchodové dvere s kovaním a priezorníkom.

10. Výťah osobný

11. Klimatizácia. Dovedená do každého bytu s možnosťou napojenia na centrálnu klimatizáciu.

12. Žalúzie elektrické - predpríprava je zahrnutá v cene bytu. Obsahuje vypínač na stene pre ovládanie žalúzií, prívod el. energie, priestor nad oknom pre montáž z exteriérovej strany okna. Predpríprava na žalúzie sa uvažuje len v obytných miestnostiach.

13. Kuchynská linka. Nie je v cene bytu.

14. Parkovanie. Parkovanie je na vlastnom pozemku bytového domu . Každý byt bude mať jedno parkovacie miesto pridelené k bytu (v cene) . Vjazd na parkovanie z Metodovej ulice, zabezpečený automatickou posuvnou bránou.


Voliteľné súčasti

Obklady kúpeľní do výšky 2.2 m, WC do výšky 1.5 m za kuchynskou linkou od výšky skriniek 0.6 m v dĺžke v zmysle PD.
Dlažby štandardne- kúpeľne, WC a vstupné chodby.
Podlaha laminátová , 7-9 mm – ostatné miestnosti bytov.
Vaňa/sprchovací kút. Vaňa je smaltovaná rovná / sprchovací kút - vanička smaltovaná. Vodovodná páková batéria typu JIKA Laufen
Umývadlo. Stojanková umývadlová páková batéria a sifón.
WC Závesný systém so vstavanou nádržkou do steny s ovládaním spredu. Misa bielej farby so sedátkom.

Podrobnejší rozpis k voliteľným súčastiam v Prílohe k ZoBKZ.

Kontaktujte nás

V prípade otazok nás neváhajte kontaktovat.